אודותינו

אודותינו

מאחר ואנו מאמינים, כי גם בפרויקטים הגדולים, המורכבים והמקצועיים ביותר, הגורם האנושי הוא המנוע, חשוב לנו, לפני הכל, שתכירו את האנשים שמאחורי MG Design, אלה שנותנים לה את הצביון והייחוד שלה, והופכים אותה למה שהיא – חברה שמסוגלת לבחון כל פרויקט גם מנקודת המבט של הדייר הפרטי וגם מנקודת המבט של הקבלן / יזם, ולפעול בדרך המתאימה והתועלתית ביותר לשני הצדדים.

את MG Design הקימו מיכל וגיא כהן והם גם המנהלים והמפעילים של כל הצוות שמטרתו המקצועית והאישית היא להגשים את החלום שלכם ולמנף את פרויקט .

הצד שלה ◄ מיכל כהן

ה.אדריכלות ועיצוב פנים ומנהלת פרויקטים בתחום שינויי דיירים. מיכל בעלת ניסיון של שנים רבות בחברות בניה, מתמחה בעיצוב ובתכנון דירות יוקרה ובתים פרטיים. שימשה כיועצת בכירה במחלקות שינויי דיירים בחברות בנייה מהמובילות במשק.

הצד שלו ◄ גיא כהן

מהנדס תעשיה וניהול, מעצב פנים, מעצב פנים יועץ תאורה ויועץ תיאום תכנון בפרויקטים ציבוריים ופרטיים עבור חברות בנייה ומנהל פרויקטים בתחום שינויי דיירים. בתוך כך, גיא הוא גם מומחה בניהול יישומים טכניים תוך תרומה חזקה ויציבה עבור חברות בנייה שכל רצונה וחזונה ליצור פרויקטים איכותיים ללקוחותיה ורווחיים עבורה.

האני מאמין שלנו
MG  נחשבת לפורצת דרך בתחומה, והפכה תוך שנים בודדות למומחית בתחום. לקוחותינו נהנים מגישה מקצועית וחדשנית, המשלבת יכולות ייעוץ, תכנון, ניהול ותיאום.

השאיפה שלנו בכל פרויקט היא להגיע להבנה מלאה של צרכי הלקוח, השאיפות והחלומות שלו ויחד אתו לתרגם את החזון שלו למנף אותו ולהפיק ממנו את המקסימום.

הכי כיף לעמוד בסוף הפרויקט ופשוט ליהנות.

בין לקוחתנו תוכלו למצוא חברות כדניה סיבוס, אלקטרה בניה, טר ארמה, אוראקל לקוחות פרטיים וכד’.

אין שום סיבה שאתם תסתפקו בפחות מכך!

חייגו עכשיו 054-5766767 או השאירו פרטים כאן

יש לך שאלה? רוצה לומר לנו משהו? דרוש לך ייעוץ בתחום שינויי דיירים?

חשוב לנו לשמוע אותך!

אנחנו ב-MG Design מאמינים בנגישות, זמינות ומקצועיות, ולכן, אתם נמצאים כרגע רק במרחק הקלקת עכבר אחת מהדרך שלכם להפוך את החיים שלכם לקלים ונוחים יותר.